Haus Astenberg, Winterberg
aanbevolenActief winterplezierMaak gebruik van de sleetjes, mountainbikes en sneeuwschoenen die beschikbaar zijn bij het hotel voor avontuurlijke activiteiten.
Zonsondergang over het caféterrasBewonder de prachtige zonsondergang terwijl u ontspant op het terras van het café.
Ontbijt met verschillende optiesBegin uw ochtend goed met het buffetontbijt, inclusief vegetarische en glutenvrije opties.
Uitstapjes naar ski- en snowboardgebiedenVerken de nabijgelegen Wintersportpark Sahnehang voor diverse wintersportmogelijkheden.
KinderplezierLaat de kinderen genieten van de speeltuin en het buitenentertainmentgedeelte.
Ontspanning in de spaMaak gebruik van de hot tub en de skischool die het hotel biedt.
- Uitstapjes naar culturele bezienswaardigheden
- Gratis pendeldienst
- Golfmogelijkheden in de omgeving
- Vakantiehuis voor maximaal 5 personen
- Uitstapjes naar nabijgelegen bezienswaardigheden
- Activiteiten in de omgeving
- Prachtige berguitzichten
Kamers en beschikbaarheid
Faciliteiten
Algemeen
- WiFi
Diensten
- Roomservice
Kamerfaciliteiten
- Zithoek
Badkamer
- Gratis toiletartikelen
Media
- Flat-screen TV
Kamerdecoratie
- Parketvloer
Locatie
Haus Astenberg is een ideale locatie in Winterberg, gelegen aan de rand van het stadje. Met de prachtige natuurrijke omgeving biedt het een ontspannen en rustige sfeer voor reizigers. Het is gunstig gelegen nabij populaire oriëntatiepunten zoals de Kahler Asten en de Wintersport-Arena Sauerland. Daarnaast biedt het openbaar vervoer gemakkelijke toegang tot andere delen van Winterberg, waardoor reizigers de vele buitenactiviteiten, zoals wandelen, fietsen en skiën, optimaal kunnen benutten.
- Bezienswaardigheden
- In de buurt
- Restaurants